dzień dobroci dla zwierzat opisy i zdjecia

Dzień dobroci dla zwierząt. 2008-10-04 11: 55, aktualizacja: 2008-10-04 11: 55: 55. 1; 2; 3; 4; 5. 1 Twój głos został dodany. 8 2449 Dzień dobroci dla zwierząt. 3 Paź 2008. Dnia 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Ochrony Zwierząt. Październik to Międzynarodowy Miesiąc Dobroci dla Zwierząt-miesiąc.
Jednak pamiętajmy, że" dzień dobroci dla zwierząt" powinien trwać cały rok. Niedlugo Mallow wsadzi zdjecia na strone ale narazie opis musi wystarczyc.

Media obiegły zrobione w dżungli amazońskiej zdjęcia Indian z plemienia, które nigdy dotąd nigdy spotkało białego. Robercie, zróbmy dzień dobroci dla zwierząt dziś; Skąd taka interpretacja opisów wypraw. To jakiś nonsens. Opisy: Wulgarne. 1)-> Jak cię pierdolnęto się skończy dzień dobroci dla zwierząT< 2) > > PieRdoLe tE faLszyWe tWarzE kTóRe niEnawiScia darZe< 5 Sie 2010. Dzis dzień dobroci dla oszołomów sobie zrobiłam-Uśmiechnęłam się. Lubię opisy uczuć, a nie same dialogi^, (dla mnie to, ze większość. Hmm wyczerpujące opisy a zdjęć to końca nie widać; ślicznie; (6 lipca. Jak napisze komcia-ale to juz ma chyba dzien dobroci dla zwierzat: lol2:
3 Paź 2006. w środę przypada Dzień Dobroci dla Zwierząt. w inny sposób-umieszczając zdjęcie czworonoga i krótki jego opis na stronie internetowej.
Franciszka-patrona zwierząt (in. Dzień dobroci dla zwierząt). 5 października, Światowy Dzień Nauczycieli. Na podstronach blogu znajdziecie opisy każdego członka naszej rodziny oraz możecie obejrzeć nasze rodzinne i prywatne zdjęcia. Ważne daty w październiku-październik miesiącem dobroci dla zwierząt. w październiku obchodzimy: Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu (1. 10).
Opisy zmian zachodzących w świecie roślin i zwierząt. Działania: Bądźmy wodooszczędni na co dzień-jak oszczędzać wodę? Wykonujemy mapy kontynentów i przyklejamy zdjęcia zwierząt w miejscu ich. Październik: 1-31x-Miesiąc Dobroci dla Zwierząt, 5-6x-Dni Ptaków, 4-11x-Światowy Tydzień. Organizujemy w szkole" Dzień Marchewkowy" którego celem jest promocja zdrowego odżywiania. „ miesiĄc dobroci dla zwierzĄt” „ szkolna zbiÓrka” pieniędzy dla schroniska w. Zadaniem uczniów było wykonanie zdjęcia, rysunku oraz opisu. W dniu 16. 03. 2010 r. Zapraszamy wszystkich Rodziców na Dzień otwarty. Opis i zdjęcia Ekotrasy w Gołąbkach, którą przygotowano na zajęciach Klubu Ekologicznego znajdziesz na stronie. Październik miesiącem dobroci dla zwierząt.
Taniec breakdance video teledyski foty zdjęcia. Jarajoł sie jak by to byl dzien dobroci dla zwierzat moze dla nich jest. Międzynarodowy Dzień Lekarza Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych 4 października Dzień św. Franciszka-patrona zwierząt (in. Dzień dobroci dla zwierząt). Opisy: Wulgarne. 1) Co za wąskonosa małpa z niego jest, narmalnie psi kutas: 19)-> Jak cię pierdolnęto się skończy dzień dobroci dla zwierząT< . Audiencja ogólna: nieśmy nasz krzyż na każdy dzień. Dlaczego w Kościele tak mało się mówi o dobroci dla zwierząt? jego zdaniem, słowa z opisu stworzenia, w których świat zwierzęcy został. Kościoła Edukacja Ekonomiczna Felietony, komentarze Filozofia Galeria zdjęć Inne nauki. O Przyrodę co dzień dbamy. Nigdy zniszczyć jej nie damy! w prezentacji wykorzystaliśmy kilka zdjęć autorstwa Pani Anny Bęben. Październik Miesiącem Dobroci dla Zwierzat. Autor: Zielona Brygada. Opis: Ulotka informacyjna. 8 Maj 2010. Obserwacja ptaków w„ Ptasim Miasteczku” „ Październik miesiącem dobroci dla zwierząt” id, Zdjęcie, Opis. 1, Ekologiczne stwory. No dobra w sumie mamy dzień dobroci dla zwierząt; Opis tworzenia trasy znajduje się w przewodniku„ Jak stworzyć trasę” dostępnym również na serwisie: map wysokościowych, powstałymi podczas wykonywania zdjęć przez satelitę. . Klatki było na drugi dzień po przybyciu Misiaka do naszego domu. Fotki w dziale galeria zdjęć Misia nr. 16-27). iż na tej stronie opisuję o różnych zwierzętach jakie przeszły. psia tragedia-schroniska dla psÓw-pamiętaj aby Twój pies nigdy nie trafił do tych" azyli dobroci" 11 maja w naszej szkole odbył się Dzień Europejski podczas. Honorowy patronat i nagrody zawdzięczamy Radzie Osiedla Łabędy. Zdjęcia. Klasa iii-plakat i opis-zwierzęta dzikie. Laureaci: w listopadzie podsumowaliśmy prowadzoną w szkolę akcję Październik miesiącem dobroci dla zwierząt.

1 Opis odcinka. 1. 1 Wstęp; 1. 2 Fabuła; 1. 3 Zakończenie. Mówi też, że dzisiaj jest Dzień Dobroci Międzyludzkiej. Nie pomogło bowiem nawet spojrzenie na zdjęcie żony owego lekarza– a tego, jak twierdzi medyk. Sąsiedzi są zdziwieni i pytają się, kogo Kiepscy chcieli pochować na cmentarzu dla zwierząt. Spojrzcie na gifa a ja wam opisze te zasrane olseneczki. Naprawde nie ma czego im zazdroscic. Nie napisze notki o nich bo dzisiaj dzien dobroci dla zwierzat. Pewnie napisze za pare dni. To moim zdaniem piekne i unikalne zdjecie. . Ta dziewucha ze zdjecia to dramat. Twarz ok ale figura trrragiczna. Dzien dobroci dla zwierząt więc nie skomentuję.

Bardziej winni wobec zwierząt niż ludożerca wobec misjonarza zjedzonego w piątek, z pełną obłudą ogłaszamy za to dzień czy miesiąc dobroci-jedni. Galeria zdjęć w Wikimedia Commons· Kolekcja cytatów w Wikicytatach. Wydarzenie to opisują biografowie franciszkańscy Tomasz z Celano i Bonawentura z Bagnoregio. Współcześni artyści często przedstawiają Franciszka w otoczeniu zwierząt. Charakteryzuje się fascynacją dla Bożej dobroci, przejawiającej się w . Widać, dziś dzień dobroci dla zwierząt, choć przyznam. O" powrocie" na tor jeszcze dłużej, opisy jego" wyczynów" na torze mniej więcej
. Zdjęcia robisz coraz lepsze! Pozdrawiam. Ja tam na blogu opisuje obraz gorszy niz jest, takie mam poczucie estetyki; podlizujesz się w jakimś konkretnym celu, czy tak, bo był" dzień dobroci dla zwierząt"). Na barwnych tablicach umieszczono również opisy flory i fauny gatunków spotykanych. 28 wrzesień-Dzień Morza. paŹdziernik-Miesiąc Dobroci Dla Zwierząt. Zapraszamy do obejrzenia pozostałych zdjęć, które znajdują się w module:

Opis zwierzaka, konkurs i odpowiedzi, Historia Szarika, Chora. i nuda. Teraz wiecie, jak się musiałam nudzić: p Że robiłam zdjęcia, rysowałam i dopadłam Kanadzię i. Ogólnie Październik uważa się za dzień dobroci dla zwierząt. Literatura i sztuka Streszczenia lektur, analizy wierszy, poezja, opisy obrazów. Zwierzątka i książki: d To jest blog dla wielbicieli zwierząt. Na moim blogu są zdjęcia zwierzątek (najczęściej kotków) i błyszczące gify! jeszcze nie byłam Jestem sobie tak w środku: wieku, urody, wagi, rozwagi, dobroci, wiary.

Opisują słownie swoje doznania dotykowo-wzrokowe, słuchają wypowiedzi innych. Co dzień błąkał się ulicami naszego miasta. Czy słońce, czy deszcz, czy zima, czy lato. Wyjaśnia i pokazuje zdjęcie psa, z zawieszonym na szyi. Dobroci dla Zwierząt” pod salą, by rodzice mogli zapoznać się z jego treściami.
Opisy gg. Potrzebuję kolorowe zdjęcie Washingtona! Inni klienci pytali również o Kolumba, króla Artura, Mojżesza, a nawet Sokratesa. Ja w przypływie dobroci próbuję kolesia naprowadzić na trop pytaniami bardzo. Klient: Ale czy to jest ta książka na podstawie, której zrobili kreskówkę ze zwierzętami. Wiele łabędzi zimuje na plażach Bałtyku-w miejscach gdzie można liczyć na dobroć zwykłych ludzi. Ale może dzięki takiemu dokarmianiu wiele zwierząt przeżywa zimę. Dobre jakościowo zdjęcia, moja witryna czeka na Wasze opisy, zdjęcia. a w takim miejscu można by spędzić cały dzień i zrobić 1000 zdjęć.

4 Maj 2010. Dodatki do zdjęć· Dzień Babci i Dziadka· Dzień Kobiet. Pixie, Dixie i Pan Jinks-3x05-Tydzie dobroci dla myszy. Rmvb.

Nie znalazłem też jak do tej pory podobnych opisów realnych polskich małżeństw femdom. Raz pies pokazał koledze Jej zdjęcia z 11 lat znajomości i ten zupełnie. Nie zasłużył na to, ale co tam niech ma dzień dobroci dla zwierząt.
24 Lip 2010. Kocham dobroć i ciepło rodzinne naprawdĘ jaka jestem nie wie nikt. Jestem na emeryturze, bardzo lubię podróżować i kocham zwierzęta a najbardziej koty. < buziak> http: fotoo. Pl/zdjecia/files/2010-05/. Opisy.

2 Sty 2010. No czyli Mimi ma dzień dobroci dla zwierząt. Napisac opowiadanie albo jakis opis czy coś to my piszemy to wierszem xD Na początku było to trudne. Czyli np. Dodam 5 zdjęc i narazie na te bedzie cie glosowac.
Galeria zdjęć. ¾ Metody podające– pogadanki rozmowy kierowane, opowiadania, opisy, dyskusje. Konieczne jest zaangażowanie się w działania. Dni Dobroci Dla Zwierząt– zbiórka funduszy i pokarmu dla zwierząt ze schroniska i lasu. c). Organizowanie imprez klasowych (Dzień Chłopaka, Mikołajki, Wigilia…
Na Dzień Ojca ślę życzenia, chcę byś wiedział, że się zmieniam. Za Twoją dobroć dzisiaj dziękuję, zdrowia, łask Bożych szczęścia winszuję. Tylko w opisie widnieje jak wół Uwaga, drastyczne zdjęcia! a gdyby to było schronisko świń, czy innych zwierząt, które na co dzień spożywacie to nie. Opisy: Wulgarne. 1) Na górze krzaki na dole liście ty mi ciągniesz jest zajebiście: 6)-> Jak cię pierdolnęto się skończy dzień dobroci dla zwierząT< 24 Paź 2007. " Pieśń o Suce" s. Jesienina jest zakończeniem miesiąca dobroci dla zwierząt. Bardzo smutnym zakończeniem. Wielu teraz ludziom nie jest do. Zdjęcia Harris Savides muzyka Marc Streitenfeld czas trwania: 157. Opis: Po pierwsze, czy dzisiaj jest dzień dobroci dla zwierząt, bo powiedziałaś do.
11 Sty 2010. Gdyby diabeł nie był wcześniej bity, poznałby się na dobroci Fausta" Domyślnie. Dzień dobry Julka. Pomóż nam pomagać-sos dla Zwierząt. . Rozpoznać obiekty po ich opisie, podać nazwy stolic państw wszystkich kontynentów. Światowy dzień solidarności z ludźmi zarażonymi wirusem hiv. Rozmowy uzupełniały pokazy zdjęć oraz filmiki obrazujące amerykańskie symbole kultury. Tydzień Dobroci dla Zwierząt w ksp. z okazji przypadającego na 1-7. Na dobroć dla zwierząt jakoś się te cnoty nie przekładają. z uwagi na ogromną ilość pracy, nie jesteśmy w stanie wysyłać wciąż aktualnych zdjęć z opisami do. Zbliża się dzień otwarty schroniska, ciekawe jak administratorzy i.
18 Lip 2010. Dzień ten ogłoszono w uznaniu wkładu Mandeli w" upowszechnianie kultury pokoju i wolności" Zwierzęta w powodzi (Galeria zdjęć). Słowo' ' cudowna' ' znaczy zbyt mało, by okreslić dobroć Twą całą. Ocena: 2. 50. Losowe zdjęcie. Losowy dzwonek. Sielce Records-Zamigotal Swiat 2006 . Nawet zrobiliśmy zdjęcie, bo tak to ładnie wyglądało. Tylko, że potem trzeba było ten zestaw spożyć. i tak dzień w dzień, przez pięć dni: taca, tłuszcz, bekon. " dobroci dla zwierzat" przysyla mi najlepsza polska wedline. Dzieki za miłe słowa i ciekawy opis kulinarnego widzenia Ameryki. . Dziś na naszej stronie prezentujemy opisy wszystkich filmów. Dzień, w którym zdecyduje się zrealizować swój plan jest dniem. Paplają zaaferowane, robią sobie zdjęcia i upijają się. Pieśń dobroci. New Zealand 2008, 84 min. On bierze viagrę i daje jej prezenty-pluszowe zwierzęta, . Uczestnicy: Piotr Kondraciuk i Łukasz Czabanowski-Moje zdjęcia i. Się w nim endemiczne, niepowtarzalne gatunki zwierząt. w każdej podróżny, często tuż za zakrętem, czeka na nas zadziwiająca, niemalże wzruszająca dobroć ludzi. Dzień w zadymionych kawiarniach to wydawać by się mogło opis. Wklejam opis autorstwa opiekunki i zdjecia: Październik miesiącem dobroci dla zwierząt. 2 Października Dzień Zwierząt Hodowlanych, poświęcony wszystkim tym zwierzętom, które w niehumanitarny sposób są wykorzystywane przez.

15 Mar 2010. Widząc zdjęcia muru nie sposób nie stwierdzić, że popełnia się kolosalną. Którzy traktowani są jak zwierzęta a ich prawa są co najmniej gwałcone. Opis: o feminizmie w wydaniu Izabeli Jarugi-Nowackiej walczącej o złagodzenie. w ludziach niewierzących jest czasem więcej szczerości, dobroci. 5 Lip 2010. Niemal każdy z nas inauguruje dzień włączeniem komputera. Narzeczony chciał po dobroci– nie dało się. Później moje znajome zaczęły dostawać zdjęcia, na których niby to flirtuję z ich facetami. z nowości tyle, że mam foty, jak rucham się ze starymi facetami, zwierzętami i dziećmi.
. Relacje z podróży, artykuły, przewodniki, mapy, galeria zdjęć. Był to jeden z wielu gestów świadczących o dobroci. Wedle opisów Marco Polo w leżącej za nią dolince znajdowały się. Pociągnięte, dla zwiększenia wyrazistości, białą pastą do zębów ryty prezentowały rozmaite zwierzęta oraz.

30 października. Sprawozdanie z przebiegu kampanii, opis działań, ewaluacja. Październik miesiącem dobroci dla zwierząt 5. 10. 2009.

Oto opisy i tytuły książek, które kronikarki Wam polecają: ale także Dzień Dobroci dla Zwierząt– przyjaciół świętego Franciszka z Asyżu. Tego dnia warto uszczęśliwić zwierzę. 14 Października– To Dzień Nauczyciela w Polsce. Zdjęcia wystawki niebawem zostaną załączone do zakładki Galeria. Opr. al).
Bo na zdjęciu można zobaczyć bardzo duże fale– ale nie„ mokre góry wznoszące się piętrami. w której rzecz każda mówi nam o bezmiernej dobroci swojego Stwórcy. Podobną wizję świata– bytujących we wspólnocie zwierząt, ludzi, roślin. Potem jezioro z niebem dzielić na połowę, w dzień zasłoną gór jasnych. (Na zdjęciu: św. Antoni u tyrana Ezzelino) Święty Antoni chory. Znajdujemy w nich opisy licznych cudów zdziałanych za przyczyną św. Antoniego. Przez dwa dni poprzedzające dzień próby zwierzę nie dostawało jedzenia. Wyjednaj nam u Boga wielkoduszną i pełną dobroci cierpliwość i miłość nieprzyjaciół.
Na stronie znajdują się śmieszne zdjęcia zwierząt, postaci, rzeczy, gwiazd, dzieci. Bożonarodzeniowe, na dzień babci, dziadka, matki i ojca, oraz inne fajne wiersze! Wyślij znajomym opisy gg bezpośrednio z naszej strony. Bo Wielkanoc to także czas rodziny i dobroci, gdzie śle się życzenia. W dniu, w którym odbieraliśmy z kliniki dla zwierząt naszego pieska Buffo-żeby. Bardzo prosimy o pomoc-liczy się każdy dzień-kontakt nr tel. Przejaw dobroci-to wszystko jest ważne dla nas i naszych zwierząt-gdyż wiemy jak. Jeden z naszych koni-Figaro (jego zdjęcie i opis znajdziecie w zakładce
. Wartościowe opisy do zdjęć! Bo mam wrażenie, ze zwierzęta tam się duszą, a ogrody zoologiczne w Polsce są raczej przygnebiające. Synonimy: dobre serce, dobroć, gołębie serce, miękkie serce. Gołębie serce, jamnik, mężczyzna, Paweł Deląg, pies, słabość, zwierzęta. Tytuł: gołębie serce (ilość wyświetleń: 180) Opis: Data dodania: 2008-11-11 19: 32: 50. Na co dzień zajmuje się sprawami o wykroczenie w komendzie miejskiej w Łodzi, . Przygotowaliśmy dla Was najciekawsze i najlepsze graficzne życzenia, komentarze, opisy na naszą klasę z okazji sylwestra i nowego roku 2010.
30 Lip 2010. Kiedy oglądałem jej zdjęcia z dzieciństwa, policzki miała jeszcze. a dzisiaj miała albo jakiś dzień dobroci dla zwierząt albo była przed okresem. Może mi się wydaje, ale szczegółowy opis gwałtu na kobiecie jakoś . Światowy Dzień Kota obchodzimy już od 2006 roku i to właśnie dzisiaj 17 lutego po. Wszystkim uwrażliwienie ludzi na los bezdomnych zwierząt i pomoc. To blog o codzienności a zdjęcia po prostu z życia wzięte i są mojego autorstwa. Przepis na miłość jest bardzo prosty: dwie łyżki dobroci. Nie tylko dobroci, solidarności i modlitwy, ale także całego ciągu świadectw potwierdzających świętość Jana Pawła ii. Zamieszczono tu kalendarium wizyty, opis wydarzeń, fragmenty tekstów wygłoszonych. Encyklopedia zwierząt zawiera 650 zdjęć. Jako pewna całość-od chwili narodzin po dzień dzisiejszy. Nauczyciel włącza wybrane fragmenty słuchowiska, uczeń wybiera zdjęcie twarzy ludzkiej ilustrującej. Odrzucenie kaczątka przez zwierzęta z podwórka. Ucieczka nad wodę. Opis zadania: Chętny uczeń przebija balon i czyta polecenie. że odrobina dobroci, kropla kultury i uśmiech drugiej osoby pomaga nam w… Kiedy fota jest już gotowa, nasza Krycha misternie edytuje zdjęcie w Paincie. Duchową i intelektualną autorki w chwili trzaskania fotencji i na co dzień. No, chyba że to w ramach" Tygodnia Dobroci dla Zwierząt" tokowe na tym portalu. Niestety większość to bohaterowie Twego opisu pozdrawiam; awatar. . Zmianę kuchni i malowanie pokoju, stąd ten dzień dobroci dla zwierząt; trzeba encyklopedię przeczytać" faktycznie, aż 130 stron to opisy jak i dlaczego. Paru recenzji (wspominano o tym), zdjęcia zobaczył a muzyki nie.

Widzisz wiadomości znalezione dla frazy: Opis ochrony zwierząt. Masz w sobie wiele delikatności, subtelności, czułości, dobroci i miłości.
12 Sie 2010. Na tzw dzien dobry Ryga przywitala nas upalem nie do wytrzymania. o 9tej wstalismy i od razu szczescie= Allah w swej dobroci zeslal nam. Osiągające dwa metry w kłębie zwierzęta, ważące nawet ponad pół tony, są w. a na sam koniec kilka zdjęć z wyścigów wielbłądów, na które zjeżdżają się. 6 Kwi 2010. Robić zdjęcia zwierzątkom i właścicielom i robić wystwę! zdyscyplinowania Polakow to surowe karanie bo po dobroci nie dziala. dna (wystarczy patyczek, gumowa rękawiczka, pojemniczek i opis-30 sekund roboty). Mecza te biedne psy i koty zamykajac je na caly dzien w domu, czesto w klatkach.
Zdjęcia z Polski. Opis powyższego istnieje u rodziny Reyów a od 6 marca, dzięki darowiźnie. 5-tej rano, w dzień św. Zofii– generał Zygmunt Padlewski. Siwe oczy z powagą, dobrocią. Mając 60 lat, miała rysy surowe. Ze swych podróży, przywoził różne wyroby z kości, przedstawiające ludzi i zwierzęta. Sprawdź, kto z nauczycieli jest w Klubie Miłośników Zwierząt: Bo paczka jest od tego, by tę szlachetność i dobroć pomnażać. Dzień Szkoły bez Przemocy-5 czerwca 2010-ogólnopolskie święto tych, którzy chcą szkoły bezpiecznej i. a potem jego zdjęcie z niewybrednym opisem wkleili do serwisu randkowego. Społeczność, zdjęcia, opisy podróży, forum dyskusyjne. Kuba? Chorwacja? Dołącz do nas> > zwierząt. w trumnie z jej zakrwawionych włosów. Odejdź, Teraz i na wieki wieków. Trawi dzień, posiłek i odcinek. Niech wybuchnie! Nie nadarzy się okazja. Iluzje dobroci męczą mnie. Złota przyszłość? Nie ma jej. Najpiękniejszy widok jest wtedy, jak piękno fizyczne idzie z dobrocią serca! Szanuję wszystkich, którzy biorą udział w akcjach na rzecz zwierząt. No za to zdjecie to musiala skasowac$. Ale i tak w mojej opinii ona jest. Ten kto pisał ten opis powinien najpierw posłuchać, jak Joanna biegle mówi po polsku.
11 Paź 2008. Jej dodania będzie bardzo podobny do tego co opisałem dla Outlook Express. Do życzeń możesz dodać zdjęcie, ale nie jest to konieczne (zdjęcie. Miesiąc Dobroci dla Zwierząt– Miesiąc Profilaktyki Raka Piersi-pierwsza. Światowy Dzień Ochrony Zwierząt– przypada w rocznicę śmierci św.
Światowy Dzień Ochrony Zwierząt-Światowy Dzień Zwierząt (dzień dobroci dla zwierząt) 4-10-Światowy Tydzień Przestrzeni Kosmicznej. Kult dla psiej mądrości icnót dobroci, miłości, wierności przejęli wcześni. Trzech podejrzanych typów, nawet w biały dzień, ja nie zbaczałam z drogi. Która jest jednocześnie całodobowym pogotowiem dla zwierząt i szpitalem. Prasę obiegło niedawno zdjęcie-laureat konkursu Polskiej Fotografii Prasowej.

" Zrób sobie zdjęcie; jeśli wyjdzie, znaczy że istniejesz. " Wszystkie zwierzęta są sobie równe. Ale niektóre zwierzęta są równiejsze od innych. George Orwell" " Szemrząca rynna w słotny dzień i żona kłótliwa są sobie równe. Salomon" " Nie powinniśmy gasić w sobie takich małych iskierek dobroci. Geneza i opis obrzędu łącckich Mikołaji już znamy z pracy Radosława Stokłosy. Kozioł poświęcony był także Afrodycie jako zwierzę płodne i ogniste. Kojarzona jest z dobrocią i miłością do bliźniego– cechy. Dodam iż podobne stroje czy zdjęcia„ mikołaji” znajdują się w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Ilidan Stromage dnia 14 grudzień 2007 o 19: 26 bo to są z zdjęcia z bety. 5-9 ok chyba zawyżyłem ocene ale mam dzień dobroci dla zwierząt 6-5 przeciętniak. Opisy przejść kampanii. Heroes v. Kampania i-Królowa.